Fontana Candida Frascati DOC 2012 (6x0,75l) 5+1 ZDARMA

  • 1 z 2

Vino z hroznů v poměru 40% Trebbiano Toscano, 30% Malvasia del Lazio a 30% Bianca di Candia z vinic, které leží v pahorkatině DOC zóny, v nadmořské výšce mezi 200 a 400 metry, na území komun Frascati, Monteporzio Catone, Grottaferrata a částečně v Montecompatri a Římě. Hrozny sklízené od poloviny září do konce října jsou okamžitě uloženy do sklepů a proces kvašení probíhá metodou používanou pro bílá vína, jemným lisováním. 

  • 900 Kč 300 Kč –33 %
  • Na skladě
600 Kč
Kategorie: Akce 5+1 ZDARMA
Velikost lahve: 0,75l
Země původu: Itálie
Oblast: Frascati, Grottaferrata, Monteporzio Catone
Barva: Bílé
 

Vino z hroznů v poměru 40% Trebbiano Toscano, 30% Malvasia del Lazio a 30% Bianca di Candia z vinic, které leží v pahorkatině DOC zóny, v nadmořské výšce mezi 200 a 400 metry, na území komun Frascati, Monteporzio Catone, Grottaferrata a částečně v Montecompatri a Římě. Hrozny sklízené od poloviny září do konce října jsou okamžitě uloženy do sklepů a proces kvašení probíhá metodou používanou pro bílá vína, jemným lisováním. Po studeném přirozeném čištění je mošt fermentován při regulované teplotě (18°C) při použití pečlivě vybraných kvasinek. Nové víno zůstává až do svého stočení do lahví v nerezových nádržích termostaticky kontrolovaných, pod vrstvou dusíku, aby bylo zabráněno okysličení. Jasně plavá slámová barva, delikátní vůně polních květin a ovoce, zvláště hlohu a jablek Golden Delicious. Suchá chuť, jemná a ovocná. Svěží vzrušující charakter. Elegantní, nahořklá chuť mandlí. Doprovodí hezky lehké předkrmy, rybí speciality a studené bílé maso.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Nacházíte se na stránkách s prodejem alkoholických nápojů. Pokračováním v prohlížení potvrzujete, že vám již bylo 18 let. Tyto stránky používají soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.