Vodka Belvedere

zvětšit obrázek: Belvedere Pure NIGHT SABRE (0,7l)

Belvedere Pure NIGHT SABRE (0,7l) 

Udělejte si vaší noc zářivou! Láhev, která byla dříve k dispozici jen pro vybrané prémiové noční kluby je nyní k dispozici i pro domácí párty. Rozsvítíte jí stiskem tlačítka.

zvětšit obrázek: Belvedere MIDNIGHT SABRE (1,75l)

Belvedere MIDNIGHT SABRE (1,75l) 

Světlo v noci! Midnight Saber je svítící láhev s LED diodami, které osvětlují přední světové noční kluby. S vynikajícím laserovým leptáním a jemnou černou povrchovou úpravou je to odvážný, ale elegantní design.

zvětšit obrázek: Belvedere 007 Silver Saber Bottle (1,75l)

Belvedere 007 Silver Saber Bottle (1,75l) 

Kultovní Belvedere Silver Saber lahve naplněné vodkou ve stylu 007. Tyto lahve jsou známe pro jejich neotřelý, kovový vzhled osvětlovací technologie.


zvětšit obrázek: Belvedere 007 SPECTRE Limited Edition Illuminator (1,75l)

Belvedere 007 SPECTRE Limited Edition Illuminator (1,75l) 

Limitovaná edice vodky Belvedere pro příznivce Jamese Bonda ku příležitosti uvedení nového filmu Spectre. Lahev o velikosti 1,75l s LED podsvícením, které vydrží svítit asi 8 hodin.

zvětšit obrázek: Belvedere Pure (0,7l)

Belvedere Pure (0,7l) 

Jemný vanilkový buket s lehkým aroma žita. Jemně krémová s výrazným charakterem. Ideální čistá, s ledem nebo míchaná, např. jako Belvedere Classic Vodka Martini.

zvětšit obrázek: Belvedere Pure (0,7l) v dárkové krabičce

Belvedere Pure (0,7l) v dárkové krabičce 

Jemný vanilkový buket s lehkým aroma žita. Jemně krémová s výrazným charakterem. Ideální čistá, s ledem nebo míchaná, např. jako Belvedere Classic Vodka Martini.


zvětšit obrázek: Belvedere Pure (0,7l) v dárkové krabičce se skleničkami

Belvedere Pure (0,7l) v dárkové krabičce se skleničkami 

Limitovaná edice vodky Belvedere Pure (0,7l) v dárkové krabičce se dvěma skleničkami. Jemný vanilkový buket s lehkým aroma žita. Jemně krémová s výrazným charakterem.

zvětšit obrázek: Belvedere Unfiltered (0,7l)

Belvedere Unfiltered (0,7l) 

Základní ingredience, žito odrůdy Dankowskie Diament, je velmi kvalitní a je pěstováno pouze na několika polských farmách. Díky nízkému obsahu škrobu vynikne bohatá, plná a zároveň elegantně jemná chut žita.

zvětšit obrázek: Belvedere Citrus (0,7l)

Belvedere Citrus (0,7l) 

Svěží citronové aroma promísené nádechem limetek. Vynikající s ledem nebo do koktejlů, např. jako Belvedere Citrus Cosmopolitan.