Rum Don Papa

zvětšit obrázek: Don Papa ART 2017 (0,7l) v dárkové tubě

Don Papa ART 2017 (0,7l) v dárkové tubě 

Limitovaná edice pro rok 2017 znázorňuje vítězné dílo umělecké soutěže pořádané již druhým rokem značkou Don Papa. Soutěž vyhrála s dílem pojmenovaným „Field Notes for Papa Isio“ filipínská umělkyně Henrielle Pagkaliwangan.

zvětšit obrázek: Don Papa SUGARLANDIA (0,7l) v dárkové tubě

Don Papa SUGARLANDIA (0,7l) v dárkové tubě 

Don Papa v limitované designové edici, která potěší sběratele. Design tuby, na které ožívá neuvěřitelně pestrý svět ostrova Negros, zvaného rovněž Sugarlandia, navrhlo studio Stranger&Stranger.

zvětšit obrázek: Don Papa (0,7l)

Don Papa (0,7l) 

Rum Don Papa je kvalitní filipínský rum z cukrové třtiny, která rostla na vulkanické půdě v nejúrodnější oblasti Filipín, oblasti Negros Occidental. Zraje 7 let v dubových sudech v předhůří hor Kanlaon.


zvětšit obrázek: Don Papa (0,7l) - dárková tuba

Don Papa (0,7l) - dárková tuba 

Rum Don Papa je kvalitní filipínský rum z cukrové třtiny, která rostla na vulkanické půdě v nejúrodnější oblasti Filipín, oblasti Negros Occidental.

zvětšit obrázek: Don Papa 10Y (0,7l) v dárkové tubě

Don Papa 10Y (0,7l) v dárkové tubě 

Limitovaná edice rumu Don Papa z ostrova Negros na Filipínách, kde se pěstuje jedna z nejsladších cukrových třtin na světě. Tento temný Don Papa zrál ve znovu vypálených sudech, ve kterých byla předtím uložena americká whiskey, po dobu deseti let.