Prosecco Martini

zvětšit obrázek: Martini Prosecco (0,75l)

Martini Prosecco (0,75l) 

Martini Prosecco pochází z Furlansko-Julského Benátska, regionu severovýchodní Itálie. Prosecco je milováno po celém světě pro svou suchou, ale přesto intenzivně ovocnou chuť.

zvětšit obrázek: Martini Asti (0,75l)

Martini Asti (0,75l) 

Martini Asti pochází z Piemontské oblasti a má klasifikaci DOCG. To znamená, že Martini Asti pochází pouze z místní révy pěstované v regionu Piemont v severozápadní Itálii.

zvětšit obrázek: Martini Brut (0,75l)

Martini Brut (0,75l) 

Sekt Martini Brut je vyroben z Chardonnay, Glera a dalších lokální odrůd. Hrozny na tento suchý sekt pocházejí převážně z regionu Furlansko-Julského Benátska. To dává Martini Brut jeho ovocný, přesto suchý charakter.


zvětšit obrázek: Martini Rosé (0,75l)

Martini Rosé (0,75l) 

Vzniká z výběru hroznů, které jsou jemně lisovány, aby si uchovaly svoje jedinečné aroma a krásnou barvu. Rose, které je Inspirováno rodným krajem Martini v Piemontu. Martini Rosé je elegantní růžové šumivé víno.

zvětšit obrázek: Martini Prosecco Vintage DOC (0,75l) v dárkové krabičce

Martini Prosecco Vintage DOC (0,75l) v dárkové krabičce 

Toto ročníkové prosecco má světle zlatavou barvu se smaragdově zelenými odlesky a delikátním perlením. Typická „prosecco“ vůně s aroma květin, zeleného jablka a limetek.

zvětšit obrázek: Martini Asti Vintage DOCG (0,75l) v dárkové krabičce

Martini Asti Vintage DOCG (0,75l) v dárkové krabičce 

Ročníková verze populárního Martini Asti – má světle zlatou barvu s jantarovými odlesky. Bohaté perlení vytváří na povrchu krémovou pěnu.