Cognac Deau

zvětšit obrázek: DEAU V.S.O.P (0,7l) v dárkové krabičce

DEAU V.S.O.P (0,7l) v dárkové krabičce 

DEAU V.S.O.P je překvapivě jemný koňak, jehož chuť se snadno přizpůsobí patru. Příjemná, ovocně-květinová vůně prostupuje do hladkého a svěžího doušku.

zvětšit obrázek: DEAU NAPOLEON (0,7l) v dárkové krabičce

DEAU NAPOLEON (0,7l) v dárkové krabičce 

DEAU NAPOLEON je jemný koňak prvotřídní kvality. Napoleon spadá do kategorie X.O, jen je o pár let mladší. DEAU NAPOLEON je směs vybraných „eaux-de-vie“, jejichž průměrné stáří se pohybuje okolo 18 let.

zvětšit obrázek: DEAU X.O (0,7l) v dárkové krabičce

DEAU X.O (0,7l) v dárkové krabičce 

DEAU X.O hned po prvním doušku je zřejmé, že Deau XO má špičkovou chuťovou kvalitu. Tenhle doušek prostě „neštípne“. Tato nevtíravá krása vykazuje jemnou, ovocně-kořenitou vůni s tóny tmavých sušených švestek a skořice.


zvětšit obrázek: DEAU BLACK EXTRA (0,7l) v luxusní dárkové krabičce

DEAU BLACK EXTRA (0,7l) v luxusní dárkové krabičce 

DEAU BLACK EXTRA je hedvábný koňak s extra hladkou chutí, starý více než 30 let. Jeho jméno odkazuje na barvu skla, kterou používají profesionální degustátoři při „slepých“ ochutnávkách.

zvětšit obrázek: DEAU VS (0,7l)
zvětšit obrázek: DEAU PRIVILEGE (0,7l)

DEAU PRIVILEGE (0,7l) 

DEAU Privilege je speciální směs složená z pomalu zrajících „eaux-de-vie“ vytvořená hlavním „master-blenderem“ palírny DEAU. Privilege je vlastně takový speciální klenot DEAU.


zvětšit obrázek: DEAU LOUIS MEMORY HORS D´AGE (0,7l)

DEAU LOUIS MEMORY HORS D´AGE (0,7l) 

DEAU Louis Memory je velmi starý koňak vytvořený jako pocta prvnímu majiteli Louisi Deauovi. Tato unikátní směs pochází výhradně z vinic Grande Champagne.

zvětšit obrázek: DEAU L.V.O. (0,7l)

DEAU L.V.O. (0,7l) 

DEAU L.V.O. - La Vie en Or představuje nejvyšší alianci luxusu v rezolutně moderní, na míru navržené karafě potažené plátky čistého 24karátového zlata.