CLOUDY BAY Sauvignon Blanc 2017 (0,75l)

Období zrání začalo pro ročník 2017 v ideálních podmínkách. Jaro bylo teplé a hrozny tak měly dost času uzrát, než se přes Nový Zéland v době sklizní přehnal cyklón Debbiea zasáhl vinice v celé oblasti Malborough. Výsledkem byla malá úroda, která však přinesla hrozny s vyzrálou chutí a vyváženou kyselostí.  V pořadí 33. ročník Cloudy Bay Sauvignon Blanc je minerální víno s citrusovým aroma mauricijské papedya grapefruitu, mísící se se svěží nektarinkou.


  • Skladem
519 Kč
Kategorie: Cloudy Bay
Velikost lahve: 0,75l
Země původu: Nový Zéland
Barva: Bílé
 

Období zrání začalo pro ročník 2017 v ideálních podmínkách. Jaro bylo teplé a hrozny tak měly dost času uzrát, než se přes Nový Zéland v době sklizní přehnal cyklón Debbiea zasáhl vinice v celé oblasti Malborough. Výsledkem byla malá úroda, která však přinesla hrozny s vyzrálou chutí a vyváženou kyselostí.  V pořadí 33. ročník Cloudy Bay Sauvignon Blanc je minerální víno s citrusovým aroma mauricijské papedya grapefruitu, mísící se se svěží nektarinkou. Elegantní, koncentrovaná chuť přináší tóny peckovitého ovoce a citrónové trávy. Doporučené párování s jídlem: Toto víno je skvělý doplněk lehkých pokrmů jako mořské ryby nebo mušle, podávané somáčkou na bázi citrusů či česneku.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Nacházíte se na stránkách s prodejem alkoholických nápojů. Pokračováním v prohlížení potvrzujete, že vám již bylo 18 let. Tyto stránky používají soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.